Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

İstanbul / Bahçelievler - 02

Projelerimiz
İstanbul / Bahçelievler - 02

İstanbul / Bahçelievler - 02

"İyi bir hayata" adanmış konut
Prime İstanbul'daki Rezidanslar, sadece lüks otel hizmetleri sunan rezidanslar değil, aynı zamanda şirket içi “yaşam tarzı yöneticileri” nin bulunduğu konutlardır. Uzman yönetimi, bir konsiyerj, temizlik veya oda servisi sağlamanın ötesinde günlük ihtiyaçlarınızı yönetmek için hizmetinizde olacak, ancak zevklerinizi ve ilgi alanlarınızı samimi bir şekilde kavrayarak ihtiyaçlarınız için bir yönetici kaynağı olarak hareket edecekler.

"İyi Yaşam" ın Tezahürü
Prime İstanbul, dünyanın önde gelen iki otel markası olan Pullman ve Mercure ile bitişik sofistike ve şık rezidansları ve sergi salonları ve tesisleri ile şehrin en büyük kongre ve performans merkezlerinden biri olan “son teknoloji” bir gayrimenkul projesidir.

Ayrıcalıklı Bir Yaşam Tarzı
Saraylar, minareler, kubbeler arasında tarihi ve kültürel zenginliklerin sergilendiği, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul'da iyi tasarlanmış, iyi işletilen bir mülkte kökler kurmak isteyen Küresel Vatandaşlar için mükemmel, sofistike ve şık bir yaşam tarzı , müzeler ve çağdaş modern yaşam.

Sofistike ve Şık tasarım.
Rezidanslar, dünya standartlarında benzersiz bir şehir tatil beldesinin tüm hizmetlerine, ayrıcalıklarına ve olanaklarına özel erişim avantajıyla, bir geleneğin mahremiyetini ve özgünlüğünü sunuyor.

Eviniz hazır ve sizi bekliyor.
Burada aileniz renkli çocuk dostu ortamın keyfine varacak.

Yeni bir sen.
Prime İstanbul'daki fitness merkezi, egzersiz yapmak için harika bir yerden daha fazlasıdır. Metabolizmanızı güçlendirmek, formda kalmak veya diyabetinizle savaşmak isteyip istemediğinizi değiştirmek, sağlığınızı daha fazla kontrol etmekle ilgilidir. Hedeflerinizi aşmanıza ve genel sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olun.

Kendinizi şımartın!
İstanbul'da geçen uzun bir günün ardından, saunalar, buhar odaları, yaşam tarzı duşları ile bayanlar ve baylar için geleneksel ayrı Türk Hamamlarının bulunduğu 2.750 m2'lik Spa ve Sağlık merkezinde şımartılmayı hak ediyorsunuz.Her ikisini de gençleştirmek için lüks şımartmanın nihai deneyimi için. bedeniniz ve ruhunuz.

Restoranlar, Barlar.
Ailenizle, arkadaşlarınızla rahat bir ortam için mükemmel bir ortam sağlayan veya iş arkadaşlarınızla toplantı sonrası sohbet eden sayısız heyecan verici ve dinamik yiyecek, içecek ve eğlence seçeneği. Eşsiz bir mutfak ve eğlence deneyimi sunan şık, özel restoranlar ve barlar.

AYRICALIKLAR

Konforunuz için özel hizmetler.
Temizlik, çarşaf, yatak açma, banyo odası ikram hizmetlerinden her türlü yemek ihtiyacına kadar 24 saat birinci sınıf birinci sınıf ev bakım hizmeti alacaksınız.

Son teknoloji tasarım - Yaşam Sanatı için
Her köşe, rahat, zahmetsiz ve lüks bir ortamda yaşama özgürlüğünün tadını çıkarmanız için ihtiyaçlarınıza hizmet edecek şekilde
tasarlanmıştır.

Hayatın Detayları Tasarımın Detaylarında
Ayrıntılı modern tasarım ve sofistike altyapı, kişiselleştirilmiş ev ortamınızda size hizmet etmek için hazırlanmıştır.

Uçağınızı yakalamak için son dakika stresi yok.
Servisinizi alın ve birkaç dakika içinde İstanbul Uluslararası Havaalanındasınız ve Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Afrika'nın birçok şehrine sadece birkaç saat uzaklıktasınız.

Büyük bir değer.
İstanbul, küresel yatırımcılar için bir destinasyondur ve bu mülk, benzersiz özellikleriyle ev sahiplerine büyük değer sunmaktadır.

Daire Tipleri ve Fiyatları ;

Type Min m² Max m² Min Price Max Price
1+0 73m² 80m² 986.000 ₺ 1.030.000 ₺
1+1 88m² 118m² 1.196.000 ₺ 1.620.000 ₺
2+1 105m² 186m² 1.513.000 ₺ 2.652.000 ₺
3+1 207m² 432m² 2.950.000 ₺ 4.500.000 ₺
4+1 380m² 520m² 4.850.000 ₺ 6.500.000 ₺

İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02 İstanbul / Bahçelievler - 02

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları