Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

istanbul / Beykoz - 01

Projelerimiz
istanbul / Beykoz - 01

istanbul / Beykoz - 01

İSTANBUL’DA

BEYKOZ GİBİ BİR YER YOK.

İstanbul’da hâlâ doğal kalabilmiş çok özel bir semt Beykoz.

Bir yüzü İstanbul Boğazı’na, diğer yüzü Karadeniz’e bakan benzersiz bir konumda ve doğayla iç içe. Denizinden balığı, toprağından bereketi hiç eksik olmaz.

Beykoz’un en yüksek noktasında yer alan ve kesintisiz bir manzaraya sahip olan AcarBlu’da batıdan boğaz, kuzeyden Karadeniz, güneyden Marmara Denizi ve doğudan Polonezköy sizi çepeçevre saracak.

Optimum villa büyüklüğünü daireye taşıyan, daireleri çevreleyen teraslar ile her odaya nefes aldıran, tüm yatak odalarında “ insuit banyo“ dizaynla, Türkiye’ de ilk kez Aile Yaşamına hijyen ve otel konforu sunmakta.
Gelin “ Koru “ Etabı örnekleri ve yerleşime hazır dairelerimizi tanıtalım.

İŞ YAŞAMI
Günün şartlarına kulak verdik, ev’e iş getirmek yerine, iş’i ev’e getirdik. Toplantı yapma, misafir ağırlama, sekreterya, IT ve sunum desteği gibi iş hayatının farklı ihtiyaçlarına pek çok ayrıcalıklı imkanları ile yanıt veren AcarBlu ile “ Home Office “ kültürünü “ Lounge & Loby “ e taşıdık.
 
Ev Yaşam Değerleri
Acar Blu Ev’inizdeki özgürlüğü yaşamın artı değerleri ile ayni çatı altına taşıyor;
-Misafir Ağırlama alanları & Misafir Mutfağı,
-TV Room & Sinema Salonu & Game room,
-Parti Odaları & Çocuk Odaları & Çocuk Parkları
 
Spor Yaşam Değerleri
-Doğa ile içi içe; tartan pistli yürüyüş
- koşu parkuru,
-Coliseum fitness & GYM & Spor salonu & Masa Tenisi
-Kapalı Yüzme Havuzu & SPA & Wellness
 
Concierge Değerleri
Araçlarınızı özel eğitimli şoförlere park ettirme, yıkama hizmeti Kuru temizleme, lostra, ev temizlik hizmetleri, araç çağırma, yemek siparişi ve benzeri imkanlara dairenizden akıllı telefon ve tabletlerinizden ulaşarak evinizin keyfini çıkarabilirsiniz
 
Pet-friendly bir Rezidans Projesi
Minik dostlarınızla birlikte neşeli vakit geçireceğiniz 1,165 m2’lik alanda; 237 m2 yürüme yolu, 203 m2 Park gruplarının bulunduğu çim alan Alan bulunmaktadır.
 
Shops
3M Migros’tan Chakra’ya, Kuaförden, Espressolab her türlü günlük ihtiyaçlara yönelik mağazalar BLU Shops’ta elinizin altında hizmetinizde.
 

DAİRE TİPLERİ VE FİYATLAR;

Type Min m² Max m² Min Price Max Price
2+1 160m² 193m² 3.807.000 ₺ 4.568.000 ₺
3+1 215m² 315m² 4.797.000 ₺ 8.908.000 ₺
         
         

istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01 istanbul / Beykoz - 01

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları