Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

İstanbul / Esenyurt - 02

Projelerimiz
İstanbul / Esenyurt - 02

İstanbul / Esenyurt - 02

Lüks Yaşam Tarzı


24 saat oda servisi, concierge, güvenlik, teknik yardım, temizlik, vale park hizmeti, uyandırma servisi, döviz bürosu, tam donanımlı iş merkezi, çamaşırhane, kuru temizleme, kapalı otopark.

Sheraton Residence, kaliteyi mimarinin en küçük ayrıntısına kadar yansıtan konsept bazlı bir proje olarak estetik ve konforu bir arada arayan yatırımcılar için mükemmel bir çözüm sunuyor. Bu özel proje, dünya standartlarında markaların inşaat ve dekorasyonda kullanılması sayesinde tasarımı, konforu ve konumu ile size vazgeçilmez bir huzur duygusu sunacak. Kaliteli bir yaşam için tüm detaylara sahip olacağınız lüks bir yaşamın anahtarı Sheraton Residence'ta sizi bekliyor.

 

Luxury Life Style

A private reception for residence owners and guests apart from hotel reception 24 Hours room services, concierge, security, technical aid, housekeeping, valet parking, wake up service, Exchange office, fully equipped business center, laundry, dry cleaner, indoor car park.

Sheraton Residence provides an excellent solution for investors seeking aesthetics and comfort combined, as a concept-based project reflecting quality to the smallest detail of architecture. This special project will offer you an indispensable feeling of peace with its design, comfort and location, thanks to the use of world-class brands in construction and decoration. The key for a luxury life in which you will have all the details for a quality living is waiting for you at Sheraton Residence.

Daire Tipleri ve Fiyatları ;

Type Min m² Max m²
1+1 98m² 114m²
2+1 140m² 178m²
3+1 240m² -
4+1 370m² -

İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02 İstanbul / Esenyurt - 02

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları