Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

İstanbul / Kağıthane - 02

Projelerimiz
İstanbul / Kağıthane - 02

İstanbul / Kağıthane - 02

Modüler donatıların olduğu yaz kış faydalanabileceğiniz 1.592m2’lik sosyal tesisimizde, sıkılmaya zaman bulamayacaksınız.

Ayrıca; 1830m2’lik açık ve yeşil alanda, gökyüzüyle buluşmaya hazır olun.

MİMARİ
Minimal bir tasarım anlayışının yorumlanması sonucu ortaya çıkan Resim Modern, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle sizleri bekliyor.

“Ev” kavramını yeniden tanımlayan Resim Modern, sunduğu geniş modüler olanaklarının yanında özgün mimarisiyle de farkını ortaya koyuyor.

Birinci sınıf malzemeler: yere kadar uzanan camlar, ahşap dokulu cepheler ve Fransız balkonlar. İşte karşınızda modernizmin hayat bulmuş hali.

SIRADIŞI SOSYAL OLANAKLAR
Dilediğiniz zaman kullanımınıza açılacak olan; misafir odası, müzik odası, toplantı alanları ve parti odası, ayrıca; sauna, kapalı havuz, bilardo salonu, fitness center ve sinema salonu… İşte bunlar, Resim Modern’in akla gelen ilk ayrıcalıkları.

MÜZİK ODASI
Enstrümanlarla dolu müzik odasında kimseyi rahatsız etmeden; profesyonelce müzik yaparak, özgürce eğlenebileceksiniz.
Çünkü hayat sınırları aşabildiğiniz noktada başlar.

SİNEMA SALONU
Bir film, sizi içine ne kadar çekerse o kadar başarılı olur. Dev ekran ve güzel bir ses sistemiyle hikayenin parçası ol..

PARTİ ODASI
Arkadaş çevreniz ne kadar kalabalık olursa olsun Resim Modern’e davet etmekten çekinmeyin.Çünkü sizler için özgürce eğlenebileceğiz parti odası modülü var.

BİLARDO SALONU
Biraz analitik, biraz da geometri; bunların konsantrasyonla birleştiği eşsiz bir stres atma yöntemi. Resim Modern bilardo salonu sizleri bekliyor.

YEMEK ODASI
Dilediğiniz zaman yemek yaparak misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz yemek odası Resim Modern’de. Tüm olanaklar, nezih bir yaşam sürmeniz için.

MİSAFİR EVİ
Misafirlerinizin rahatlığı, sizin mutluluğunuzdur. İster bir arkadaşınız isterse bir akrabanız, sizde kalacağı zaman kendi evinde gibi rahat hissetsin.İhtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabileceğiniz misafir evi Resim Modern’de.

FITNESS CENTER
Resim Modern’le sağlıklı olmayı ve spor yapmayı bir yaşam tarzı haline getirmeniz artık mümkün. Yaşamın ritmini yakalamanız için Fitness Center yanı başınızda.

KAPALI HAVUZ
Keyif dolu anlarınıza katkı sağlamak için dört mevsim hizmetinizde olan kapalı havuzumuz, sizleri bekliyor.

SAUNA ODASI
Yoğun bir günün ardından vücudunuz gereken ilgiyi hak ediyor. Cildinizin genç ve taze kalması için sauna ile kendinizi yenileyin.

TOPLANTI ODASI
Ofisiniz ne kadar uzakta olursa olsun, toplantı odanız yanı başınızda.

Daire Tipleri ve Fiyatları;      
Type Min m² Max m² Min Price Max Price
1+1 52m² 73m² 553.000 ₺ 909.000 ₺
2+1 79m² 92m² 865.000 ₺ 1.100.000 ₺

İstanbul / Kağıthane - 02 İstanbul / Kağıthane - 02 İstanbul / Kağıthane - 02 İstanbul / Kağıthane - 02 İstanbul / Kağıthane - 02 İstanbul / Kağıthane - 02 İstanbul / Kağıthane - 02 İstanbul / Kağıthane - 02

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları